Zabiegi na ciało

 

MODELOWANIE SYLWETKI, ZABIEGI NA CELLULITE

 

Która z nas nie przygląda się z zaciekawieniem i zazdrością fotografiom idealnych sylwetek modelek w kolorowych czasopismach? Marzymy o tym by choć w nieiwelkim procencie zbliżyć się do takiego wizerunku. Niestety. Niejednokrotnie nasze zmagania mimo wysiłku nie przynoszą upragnionych rezultatów. Pomimo diety i ćwiczeń fizycznych ubywa nam ciała jedynie w miejscach, na których najmniej nam zależy, a tłuszczyku w obszarze brzuszka, ud, bioder i pośladków nie ubywa. W naszym salonie mamy na niego kilka niezawodnych sposobów. Oto one:

Liposukcja bez skalpela

O Zabiegi mają bardzo dużą skuteczność i zaskakujące wręcz rezultaty. Wykorzystują mezoterapię biomimetyczną.

Na jakie obszary stosujemy zabiegi mezoterapii? Na problemy z miejscowym otłuszczeniem i cellulitem w obszarze naszego ciała, ale nie tylko - ponieważ mają zastosowanie także w obrębie twarzy, dłoni oraz głowy (łysienie).            

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu                     wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje CELLULIT.
Działa                  detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia                     elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy                     redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.        

                    Dermaheal LL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię,                     zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i                     białek biomimetycznych.            

                    Składniki aktywne:    

 • L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie             ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne
 • Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna
 • Multiwitaminy
 • Aminokwasy
 • Minerały
 • Decapeptide-4:  wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry, pobudza metabolizm mięśni
 • Peptydy Biomimetyczne:
Żelazko antycellulitowe - gładka skóra w 3 tygodnie

Skuteczny i komfortowy sposób modelowania sylwetki. Jest to metoda uaktywniająca metabolizm tkanki tłuszczowej. Zbita i stwardniała tkanka ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć tłuszcz oporny na dietę i gimnastykę. Pobudzona zostaje także produkcja kolagenu i elastyny, co wzmacnia i poprawia jędrność skóry. Czyli:
 • efektywnie rozbija tkankę tłuszczową, której nie pozbędziesz się domowymi sposobami
 • wspomaga zwiększenie jędrności skóry – staje się ona milsza elastyczna i miękka w dotyku
 • stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, polepsza ukrwienie skóry
 • za pomocą żelazka można wymodelować pupę, dekolt i plecy
 • dotlenia skórę i stymuluje syntezę kolagenu – co wpływa na redukcję zmarszczek i świeży, zdrowszy wygląd skóry


Dzięki zabiegom z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego zyskasz piękną sylwetkę, wspaniały relaks i unikasz efektu jojo.

 
Ultradźwięki

Relaksujące zabiegi trwające 1-1,5 godziny. Są pożegnaniem „pomarańczowej skórki”.

Głowica ultradźwiękowa w szczególnie intensywny sposób stymuluje ruch limfy i rozbija tkankę tłuszczową. W połączeniu z maskami na ciało zapewnia bardzo wysoką skuteczność zabiegów.


Elektrostymulacja

Zabieg stymulujący pracę mięśni - rozbijający tkankę tłuszczową.

 

W trakcie zabiegu prąd przepływający przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała stymuluje wybrane mięśnie.

Poprzez delikatne, aczkolwiek głęboko penetrujące impulsy elektryczne, prąd przenika w głąb skóry i stymuluje powierzchniowe tkanki. Zabieg wywołuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrostu jędrność i elastyczności skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie uzyskuje się podczas ćwiczeń fizycznych. Intensywność natężenia prądu wykorzystanego do zabiegu dobierana jest indywidualnie do potrzeb i tolerancji klienta. Dzięki zabiegom następuje wzmocnienie tkanki mięśniowej, ujędrnienie ciała, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi oraz, a w zasadzie przede wszystkim, wymodelowanie sylwetki.
 
45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu.


Krioterapia - Wyszczuplanie przez zamrażanie.
 

Nieinwazyjna metoda wykorzystująca krioterapię i lipolizę. Polega na masowaniu odchudzanych partii ciała głowicą mrożącą, a następnie głowicą emitującą fale akustyczne, które rozbijają zmrożone komórki tłuszczowe.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a zimno działa tylko na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając otaczających tkanek. Dodatkowo metoda ta zmniejsza cellulit. 

Zaleca się 4–6 zabiegów co 2 tygodnie. Efekty zabiegów są trwałe, ponieważ niszczą bezpowrotnie część komórek tłuszczowych (inaczej niż przy standardowym odchudzaniu, po którym komórki tylko zmniejszają swoje rozmiary).

Warunkiem uzyskania zadowalających rezultatów jest (niestety) utrzymywanie stałej wagi – stosując rozsądną dietę oraz aktywność fizyczną

 

Zabiegi klasyczne - z zastosowaniem masek na ciało, które dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta.

 

MASAŻE

Masaż powięziowy 

Niezwykle skuteczny masaż terapeutyczny. W konsekwencji tego masażu bóle o podłożu neurotycznym ustępują ok. 80% szybciej niż w masażu klasycznym. Masaż ten jest całkowicie bezbolesny!

Szczególnie polecany przy dyskopatii, bólach reumatycznych, silnych bólach głowy oraz dla osób wykonujących pracę w pozycji siedzącej (np. wielogodzinna praca przy komputerze).

  

Masaż kamieniami 

Niezwykłą intensywność doznań zapewnia ok. 1,5 godzinny masaż wykonany z użyciem unikalnych kamieni z lawy wulkanicznej i kamieni szlachetnych. Masaż ten korzenie swoje ma u źródeł filozofii Ajurwedy.

Poprzez wyrównanie energetyki poszczególnych cza kramów posiada bardzo silne właściwości uzdrawiające.

Gwarantuje bardzo intensywny relaks przy jednoczesnym maksymalnym napełnieniu płynącą z wnętrza kamieni energią.

Masaż gorącymi kamieniami powoduje uzyskanie stanu wewnętrznej harmonii.