Wkroczyliśmy w nową erę. Erę, która w szalonym tempie zmienia nasze przyzwyczajenia i nawyki. Zmienia nas, a przede wszystkim nasze ciało i naszą skórę. 

Zapraszam do niezwykłego świtata, gdzie zaciera się różnica między tym co kobiece i tym co męskie. 

Kosmetyka, którą stosujemy, to połączenie nowoczesności z tradycją. Nowoczesny sprzęt i preparaty, zgodne z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny, które w sposób synergiczny zawierają czyste, dziewicze i wolne od modyfikacji składniki naturalne.

Zabiegi wykonujemy na takich markach jak:

 

diego dalla palma professional RVB SKINLAB  jest nowoczesną, włoską marką. Charakteryzuje się ekskluzywną linią łączącą się z dermo-kosmetyczną pielęgnacją skóry. Marka, powstała z połączenia światowego lidera makijażu - diego dalla palma professional oraz marki kosmetycznej RVB o 50-letnim doświadczeniu w profesjonalnej pielęgnacji twarzy                                       i ciała.

Kreatywność, Elegancja i Piękno - kwintesencja włoskich produktów.

Salon Vell jest jednym z dwóch salonów w Szczecinie, z którym marka
diego dalla palma RVB SKINLAB  rozpoczęła współpracę. Zostaliśmy wybrani jako zaufany partner i oferujący wysoką jakość świadczonych usług kosmetycznych.

 

Repêchage jest jedną z nielicznych firm kosmetycznych, która wytwarza produkty w Stanach Zjednoczonych. W Secaucus w stanie New Jersey zlokalizowana jest główna siedziba firmy o powierzchni ponad 15 000 m2, w której znajdują się najnowocześniejsze obiekty produkcyjne, laboratorium badawczo-rozwojowe, akademia edukacji i szkoleń oraz dział sprzedaży i marketingu. To tutaj tworzone są, udoskonalane i produkowane najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry i ciała na rynku.


Pro/effect - Zabiegi sygnowane tym logiem charakteryzowały się długotrwałym, silnym efektem, dzięki zastosowaniu surowców zgodnych z najnowszymi trendami kosmetologii, a także dzięki  uwzględnianiu w standardzie produktów pozabiegowych.
Produkty pro/effect tworzone są bez parabenów, silikonów, PEG–ów, olejów mineralnych czy substancji potencjalnie uczulających.

 

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem.